Home Use Program Home Use Program
Project Professional 2016

Project Professional 2016

Project Professional 2016 přináší funkce organizace a řízení projektů, zdrojů a týmů. Můžete snadno a efektivně plánovat projekty, sledovat stav a spolupracovat s ostatními.

Co je zahrnuto

Project
  • Bezproblémová spolupráce různých nástrojů pomáhá zajistit, aby všichni pracovali s informacemi, které potřebují k dosažení úspěchu.
  • Project Professional 2016 poskytuje možnosti vizualizace a tisku skvěle vypadajících projektových sestav, které umožňují snadné a efektivní sdílení a projednávání průběhu činnosti.
  • Díky novému zobrazení s více časovými osami v aplikaci Project Professional 2016 budete neustále informováni o všech aspektech svého projektu.
  • Můžete se rychle zaměřit na to, co je nejdůležitější, snadno vybrat úkoly, které je třeba provést, a procházet různými funkcemi s rozšířenými možnostmi zobrazení.
Project Professional

Udržujte své projekty v činnosti

Aplikace Microsoft Project Professional 2016 vám pomáhá snadno plánovat projekty a spolupracovat na nich s ostatními prakticky odkudkoli. Udržujte si přehled a své projekty realizujte podle plánu s jediným systémem projektového řízení navrženým tak, aby bezproblémově spolupracoval s dalšími aplikacemi společnosti Microsoft a cloudových služeb. Project Professional 2016 lze použít jako samostatný produkt nebo jej lze připojit k serveru. Project Professional 2016 zahrnuje licenci pro klientský přístup (CAL) k aplikaci Project Server.

Systémové Požadavky

Počítač a procesor

Procesor x86 nebo x64 o frekvenci 1 GHz se sadou instrukcí SSE2


Paměť

2 GB RAM


Pevný disk

3 GB volného místa na disku

Obrazovka

Rozlišení obrazovky 1280 × 800

Grafika

Hardwarová akcelerace grafiky vyžaduje grafickou kartu DirectX 10

Operační systém

Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 Service Pack 1, Windows 10 Server, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 nebo Windows Server 2008 R2

Nejlepší podmínky pro práci získáte používáním nejnovějších verzí operačních systémů.

Prohlížeč

Současné nebo bezprostředně předchozí verze aplikací Internet Explorer, Safari, Chrome, Firefox nebo Microsoft Edge.

Verze .NET

Vyžaduje se verze .NET 3.5. Některé funkce můžou vyžadovat také instalaci verze .NET 4.0 nebo 4.5 CLR.

Ostatní

Internetové funkce vyžadují připojení k internetu. Můžou se účtovat poplatky.

Vícedotykové funkce vyžadují zařízení s dotykovým ovládáním. Všechny funkce je ale vždy možné ovládat pomocí klávesnice, myši a ostatních standardních nebo dostupných vstupních zařízení. Dotykové funkce jsou optimalizované pro použití s Windows 8, Windows 8.1 nebo Windows 10.

Některé funkce produktu a grafické prvky se můžou lišit v závislosti na konfiguraci systému. Některé funkce můžou vyžadovat dodatečný nebo pokročilý hardware nebo připojení k serveru.