Home Use Program Home Use Program
Project Professional 2016

Project Professional 2016

Project Professional 2016 võimaldab teil oma projektid, ressursid ja meeskonnad hoida organiseeritult ja rajal. Saate hõlpsasti ja tõhusalt projekte plaanida, olekut jälgida ja teistega koostööd teha.

Mida see sisaldab

Project
  • Saate tööriistade vahel sujuvalt tegutseda, et kõigil oleks võimalik üheskoos töötada, kasutades edu saavutamiseks vajalikku teavet.
  • Project Professional 2016 pakub võimalust projektiaruandeid kaunilt visualiseerida ja printida, aidates teil edusamme hõlpsasti ning tõhusalt jagada ja nende üle arutleda.
  • Uus mitme ajajoone vaade rakenduses Project Professional 2016 aitab teil olla kursis kõigi oma projekti külgedega.
  • Tänu täiustatud visuaalsele küljele saate kiiresti olulisele keskenduda, hõlpsasti toiminguid valida ja sujuvalt funktsioone sirvida.
Project Professional

Jälgige oma projekte

Microsoft Project Professional 2016 muudab projektide plaanimise ja teistega koostöö tegemise kõikjal lihtsamaks. Olge organiseeritud ja jälgige oma projekte ainsa projektihaldussüsteemiga, mis töötab sujuvalt teiste Microsoft rakenduste ning pilveteenustega. Rakendust Project Professional 2016 võib kasutada iseseisva tootena või serveriühendusega. Project Professional 2016 sisaldab Project Serveri kliendilitsentsi (CAL).

Nõuded Süsteemile

Arvuti ja protsessor

1 GHz või kiirem x86-bitine või x64-bitine protsessor (SSE2-käsustikuga)


Mälu

2 GB muutmälu


Kõvaketas

3 GB vaba kettaruumi

Kuvar

1280 x 800 piksline eraldusvõime

Graafika

Riistvaralise graafikakiirenduse jaoks on vaja DirectX 10-liidesega graafikakaarti.

Opsüsteem

Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 hoolduspaketiga Service Pack 1, Windows 10 Server, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 või Windows Server 2008 R2

Parima funktsionaalsuse huvides kasutage opsüsteemide uusimaid versioone.

Brauser

Internet Exploreri, Safari, Chrome‘i, Firefoxi või Microsoft Edge‘i praegune või eelmine versioon.

.NET-i versioon

.NET 3.5 on nõutav. Mõne funktsiooni jaoks tuleb installida ka .NET 4.0 või 4.5 CLR.

Muu

Interneti-funktsioonide kasutamiseks on vaja Interneti-ühendust. Rakenduda võivad lisatasud.

Mitmikpuutefunktsioonide kasutamiseks on vaja puutetehnoloogiatoega seadet. Kõik funktsioonid on aga alati saadaval ka klaviatuuri, hiire või mõne muu tava- või erivajadustega kasutajatele mõeldud sisestusseadme kaudu. Pange tähele, et uued puutefunktsioonid on optimeeritud kasutamiseks opsüsteemides Windows 8, Windows 8.1 ja Windows 10.

Toote funktsioonide valik ja graafika võivad sõltuvalt süsteemikonfiguratsioonist olla teistsugused. Mõne funktsiooni jaoks võib olla vaja lisa- või täiustatud riistvara või serveriühenduvust.