Home Use Program Home Use Program
Visio Professional 2016

Visio Professional 2016

Visio Professional 2016 muudab professionaalsete ja mitmekülgsete, keerulist teavet lihtsustavate ning edastavate jooniste loomise ja jagamise lihtsamaks kui kunagi varem.

Mida see sisaldab

Visio
  • Rakendusega Visio saate oma joonistel kasutada kujundeid, mille abil kuvada reaalajas andmeid loomuliku pildina. Erksad ikoonid, sümbolid, värvid ja ribadiagrammid suudavad teie andmed hetkega mõistetavaks muuta.
  • Getting Started Experience pakub valmiskujul algjooniste valikut ning kontekstilisi näpunäiteid ja nõuandeid, mis aitavad kasutajatel oma jooniseid kiiresti luua, redigeerida ja lõpule viia.
  • Kasutage Exceli tabelitega uue ühesammulise ühenduvuse ja andmegraafika ühe klõpsuga vahetamise eeliseid.
  • Saate protsesse tõhusalt määratleda ja täiustada. Dokumendiprotsessid teie valitud standardtähistusega rohkem kui 20 protsessimallist.
Visio Professional

Looge hõlpsasti täiustatud diagramme

Microsoft Visio Professional 2016 muudab professionaalsete ja mitmekülgsete diagrammide loomise ja jagamise, mis lihtsustavad keerulist teavet, nii üksikisikute kui ka meeskondade jaoks varasemast lihtsamaks. Tarkvara hõlmab kõiki Visio Standard 2016 funktsioone ja värskendatud kujundeid, malle ja laade; täiustatud meeskonnatöö tuge, sh võimalust mitmel inimesel samaaegselt ühe diagrammiga töötada; võimalust ühendada diagramme andmetega.

Nõuded Süsteemile

Arvuti ja protsessor

1 GHz või kiirem x86-bitine või x64-bitine protsessor (SSE2-käsustikuga)


Mälu

2 GB muutmälu


Kõvaketas

3 GB vaba kettaruumi

Kuvar

1280 x 800 piksline eraldusvõime

Graafika

Riistvaralise graafikakiirenduse jaoks on vaja DirectX 10-liidesega graafikakaarti.

Opsüsteem

Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 hoolduspaketiga Service Pack 1, Windows 10 Server, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 või Windows Server 2008 R2

Parima funktsionaalsuse huvides kasutage opsüsteemide uusimaid versioone.

Brauser

Internet Exploreri, Safari, Chrome‘i, Firefoxi või Microsoft Edge‘i praegune või eelmine versioon.

.NET-i versioon

.NET 3.5 on nõutav. Mõne funktsiooni jaoks tuleb installida ka .NET 4.0 või 4.5 CLR.

Muu

Interneti-funktsioonide kasutamiseks on vaja Interneti-ühendust. Rakenduda võivad lisatasud.

Mitmikpuutefunktsioonide kasutamiseks on vaja puutetehnoloogiatoega seadet. Kõik funktsioonid on aga alati saadaval ka klaviatuuri, hiire või mõne muu tava- või erivajadustega kasutajatele mõeldud sisestusseadme kaudu. Pange tähele, et uued puutefunktsioonid on optimeeritud kasutamiseks opsüsteemides Windows 8, Windows 8.1 ja Windows 10.

Toote funktsioonide valik ja graafika võivad sõltuvalt süsteemikonfiguratsioonist olla teistsugused. Mõne funktsiooni jaoks võib olla vaja lisa- või täiustatud riistvara või serveriühenduvust.