Home Use Program Home Use Program
Project Professional 2016

Project Professional 2016

Project Professional 2016 suteikia galimybę efektyviai valdyti savo projektus, išteklius ir komandas. Lengvai ir efektyviai planuokite projektus, stebėkite būseną ir bendradarbiaukite su kitais.

Kas įtraukta

Project
  • Naudodami pateikiamus įrankius užtikrinkite sklandų darbą ir pasirūpinkite, kad visi gautų reikiamą informaciją ir galėtų sėkmingai atlikti savo darbą.
  • Project Professional 2016 suteikia galimybę vizualizuoti ir spausdinti projektų ataskaitas, todėl galėsite lengvai ir efektyviai pasidalyti informacija ir aptarti projekto vykdymo eigą.
  • Naujas Project Professional 2016 kelių laiko planavimo juostų rodinys informuos apie visus projekto aspektus.
  • Greitai sutelkite dėmesį į tai, kas svarbiausia, lengvai nuspręskite, kokių veiksmų imtis, ir naudokitės patogiai išdėstytomis funkcijomis.
Project Professional

Pasirūpinkite, kad jūsų projektai būtų vykdomi pagal planą

Su „Microsoft Project Professional 2016“ paprasta kone bet kada planuoti projektus ir bendradarbiauti su kitais. Palaikykite tvarką ir sekite savo projektus, naudodami vienintelę projektų valdymo sistemą, sklandžiai veikiančią su kitomis „Microsoft“ programomis ir debesų tarnybomis. „Project Professional 2016“ galima naudoti kaip autonominį produktą arba prijungti prie serverio. Į „Project Professional 2016“ įtraukta „Project“ serverio kliento prieigos licencija (KPL).

Sistemos Reikalavimai

Kompiuteris ir procesorius

1 GHz arba spartesnis x86 ar x64 bitų procesorius su SSE2 instrukcijų rinkiniu


Atmintis

2 GB RAM


Standusis diskas

3,0 GB laisvos vietos diske.

Ekranas

1 280 x 800 ekrano skiriamoji geba

Grafika

Grafikos aparatūros spartinimui būtina „DirectX10“ grafikos plokštė.

Operacinė sistema

„Windows 10“, „Windows 8.1“, „Windows 8“, „Windows 7 Service Pack 1“, „Windows 10 Server“, „Windows Server 2012 R2“, „Windows Server 2012“ arba „Windows Server 2008 R2“

Kad išnaudotumėte visas galimybes, naudokite naujausią operacinės sistemos versiją.

Naršyklė

Esama arba priešpaskutinė „Internet Explorer“, „Safari“, „Chrome“, „Firefox“ arba „Microsoft Edge“ versija.

.NET versija

.NET 3.5 būtinas. Kai kurioms funkcijoms gali reikėti įdiegti .NET 4.0 arba 4.5 CLR.

Kita

Norint naudoti interneto funkcijas būtinas interneto ryšys. Gali būti taikomas mokestis.

Norint naudoti bet kurią valdymo keliais lietimais funkciją reikia įgalintos jutiklinės įvesties. Visos funkcijos yra pasiekiamos naudojant klaviatūrą, pelę arba kitą standartinį ar neįgaliesiems pritaikytą įvesties įrenginį. Lietimo funkcijos yra optimizuotos naudoti su „Windows 8“, „Windows 8.1“ arba „Windows 10“.

Produkto funkcinės galimybės ir grafiniai elementai priklauso nuo jūsų sistemos konfigūracijos. Tam tikroms funkcijoms gali reikėti papildomos ar išplėstinės aparatūros arba ryšio su serveriu.