Home Use Program Home Use Program
Visio Professional 2016

Visio Professional 2016

Naudojant Visio Professional 2016 kaip niekad paprasta kurti ir bendrinti profesionaliai atrodančias, įvairiapuses diagramas, kurios supaprastina ir aiškiai pateikia sudėtingus duomenis.

Kas įtraukta

Visio
  • Naudodami Visio figūras savo diagramoje galite parodyti duomenis realiuoju laiku ir tikroviškas vizualizacijas. Ryškios piktogramos, simboliai, spalvos ir juostinės diagramos akimirksniu suprantamai pateiks duomenis.
  • Getting Started Experience pateikia iš anksto sukurtų diagramų šablonų rinkinį ir kontekstinių patarimų, kurie padės vartotojams kurti, redaguoti ir greitai užbaigti diagramas.
  • Vos vienu veiksmu prijunkite Excel lenteles ir vos vienu spustelėjimu pakeiskite duomenų diagramas.
  • Efektyviai apibrėžkite ir patobulinkite procesus. Dokumentuokite ir standartizuokite procesus rinkdamiesi iš daugiau nei 20 procesų šablonų.
Visio Professional

Lengvai kurkite pažangias diagramas

Su „Microsoft Visio Professional 2016“ tiek atskiriems vartotojams, tiek komandoms bus kaip niekad lengva kurti profesionalias, universalias, aiškiai sudėtingą informaciją perteikiančias diagramas, kurias galima bendrinti. Joje veikia ne vien visos „Visio Standard 2016“ funkcijos, bet siūloma ir atnaujintų figūrų, šablonų bei stilių; patobulintos komandos narių bendradarbiavimo galimybės, įskaitant galimybę keliems žmonėms tuo pačiu metu dirbti su viena diagrama ir galimybė susieti diagramas su duomenimis.

Sistemos Reikalavimai

Kompiuteris ir procesorius

1 GHz arba spartesnis x86 ar x64 bitų procesorius su SSE2 instrukcijų rinkiniu


Atmintis

2 GB RAM


Standusis diskas

3,0 GB laisvos vietos diske.

Ekranas

1 280 x 800 ekrano skiriamoji geba

Grafika

Grafikos aparatūros spartinimui būtina „DirectX10“ grafikos plokštė.

Operacinė sistema

„Windows 10“, „Windows 8.1“, „Windows 8“, „Windows 7 Service Pack 1“, „Windows 10 Server“, „Windows Server 2012 R2“, „Windows Server 2012“ arba „Windows Server 2008 R2“

Kad išnaudotumėte visas galimybes, naudokite naujausią operacinės sistemos versiją.

Naršyklė

Esama arba priešpaskutinė „Internet Explorer“, „Safari“, „Chrome“, „Firefox“ arba „Microsoft Edge“ versija.

.NET versija

.NET 3.5 būtinas. Kai kurioms funkcijoms gali reikėti įdiegti .NET 4.0 arba 4.5 CLR.

Kita

Norint naudoti interneto funkcijas būtinas interneto ryšys. Gali būti taikomas mokestis.

Norint naudoti bet kurią valdymo keliais lietimais funkciją reikia įgalintos jutiklinės įvesties. Visos funkcijos yra pasiekiamos naudojant klaviatūrą, pelę arba kitą standartinį ar neįgaliesiems pritaikytą įvesties įrenginį. Lietimo funkcijos yra optimizuotos naudoti su „Windows 8“, „Windows 8.1“ arba „Windows 10“.

Produkto funkcinės galimybės ir grafiniai elementai priklauso nuo jūsų sistemos konfigūracijos. Tam tikroms funkcijoms gali reikėti papildomos ar išplėstinės aparatūros arba ryšio su serveriu.