Home Use Program Home Use Program
Project Professional 2016

Project Professional 2016

Programmā Project Professional 2016 varat kārtot un pārvaldīt gan projektus, gan resursus un darba grupas. Ērti un efektīvi plānojiet projektus, izsekojiet to statusu un sadarbojieties ar citiem.

Ietvertās programmas

Project
  • Strādājiet ar dažādiem rīkiem bez sarežģījumiem un nodrošiniet visiem nepieciešamo informāciju sekmīgam kopdarbam.
  • Programmā Project Professional 2016 varat eleganti vizualizēt un drukāt projektu pārskatus, lai ātri un efektīvi kopīgotu failus un apspriestu darba procesu.
  • Programmā Project Professional 2016 izmantojot jauno vairāku laika skalu skatu, vienmēr būsit informēts par visiem projekta aspektiem.
  • Izmantojot uzlabotās vizuālās lietošanas iespējas, ātri pievērsieties steidzamajiem darbiem, vienkārši atlasiet veicamās darbības un ērti pārlūkojiet funkcijas.
Project Professional

Nodrošiniet laicīgu projektu izpildi

Programma Microsoft Project Professional 2016 palīdz viegli plānot projektus un sadarboties ar citiem gandrīz jebkurā vietā. Nodrošiniet labu organizāciju un projektu laicīgu izpildi, izmantojot vienīgo projektu vadības sistēmu, kas paredzēta vienotam darbam ar citām Microsoft lietojumprogrammām un mākoņpakalpojumiem. Programmu Project Professional 2016 var lietot kā savrupu produktu, vai arī tajā var izveidot savienojumu ar serveri. Programmā Project Professional 2016 ir iekļauta Project Server klienta piekļuves licence (CAL — Client Access License).

Sistēmas Prasības

Dators un procesors

1 gigaherca (GHz) vai ātrāks x86 bitu vai x64 bitu procesors ar SSE2 instrukciju kopu


Atmiņa

2 GB RAM


Cietais disks

3 GB pieejamas vietas diskā

Displejs

Ekrāna izšķirtspēja 1280x800

Grafika

Grafikas aparatūras paātrināšanai nepieciešama DirectX 10 grafikas karte.

Operētājsistēma

Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 1. servisa pakotne, Windows 10 Server, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 vai Windows Server 2008 R2

Lai iegūtu vislabākos rezultātus, izmantojiet jaunākās operētājsistēmu versijas.

Pārlūkprogramma

Internet Explorer, Safari, Chrome, Firefox vai Microsoft Edge pašreizējā vai iepriekšējā versija.

.NET versija

Nepieciešams .NET 3.5. Dažiem līdzekļiem var būt nepieciešams arī .NET 4.0 vai 4.5 CLR.

Citas prasības

Lai izmantotu interneta funkcionalitāti, ir nepieciešams savienojums ar internetu. Var tikt noteikta maksa.

Lai izmantotu daudzskārienu funkcionalitāti, ir nepieciešama skārienierīce. Bet visi līdzekļi un funkcijas ir pieejamas, arī izmantojot tastatūru, peli vai citas standarta vai piekļuves ievades ierīces. Ņemiet vērā, ka skārienlīdzekļi ir optimizēti lietošanai ierīcēs, kurās ir instalēta operētājsistēma Windows 8, Windows 8.1 vai Windows 10.

Produktu funkcionalitāte un grafika var atšķirties atkarībā no sistēmas konfigurācijas. Dažiem līdzekļiem, iespējams, ir nepieciešama kāda papildu vai jaudīgāka aparatūra vai savienojums ar serveri.