Home Use Program Home Use Program
Visio Professional 2016

Visio Professional 2016

Programmā Visio Professional 2016 var ērtāk kā jebkad iepriekš veidot un koplietot profesionālas, daudzpusīgas shēmas, lai padarītu sarežģītu informāciju vienkāršāku un vieglāk uztveramu.

Ietvertās programmas

Visio
  • Lai attēlotu un vizualizētu reāllaika datus programmā Visio, shēmās varat izmantot formas. Izmantojot košas ikonas, simbolus, krāsas un joslu diagrammas, varat padarīt datus saprotamus acumirklī.
  • Līdzeklī Getting Started Experience varat ātri izveidot, rediģēt un pabeigt shēmas, izmantojot iepriekš izstrādātas shēmas darba sākšanai un kontekstuālus padomus un ieteikumus.
  • Izmantojiet jaunās viena soļa savienojamības priekšrocības Excel tabulās un mainiet datu grafikas, veicot tikai vienu klikšķi.
  • Efektīvi definējiet un uzlabojiet procesus. Dokumentējiet procesus, izmantojot standarta pierakstu pēc jūsu izvēles. Pieejamas vairāk nekā 20 procesu veidnes.
Visio Professional

Ērti izveidojiet modernas diagrammas

Programma Microsoft Visio Professional 2016 ļauj atsevišķiem lietotājiem un darba grupām vienkāršāk nekā jebkad iepriekš izveidot un kopīgot profesionāli noformētas vispusīgas diagrammas, kurās vienkāršotā veidā ir attēlota sarežģīta informācija. Tajā ir iekļautas visas programmas Visio Standard 2016 funkcijas, kā arī atjauninātas formas, veidnes un stili; paplašināts atbalsts sadarbībai grupā, iekļaujot spēju vairākiem cilvēkiem vienlaikus strādāt ar vienu un to pašu diagrammu; kā arī spēja sasaistīt diagrammas ar datiem.

Sistēmas Prasības

Dators un procesors

1 gigaherca (GHz) vai ātrāks x86 bitu vai x64 bitu procesors ar SSE2 instrukciju kopu


Atmiņa

2 GB RAM


Cietais disks

3 GB pieejamas vietas diskā

Displejs

Ekrāna izšķirtspēja 1280x800

Grafika

Grafikas aparatūras paātrināšanai nepieciešama DirectX 10 grafikas karte.

Operētājsistēma

Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 1. servisa pakotne, Windows 10 Server, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 vai Windows Server 2008 R2

Lai iegūtu vislabākos rezultātus, izmantojiet jaunākās operētājsistēmu versijas.

Pārlūkprogramma

Internet Explorer, Safari, Chrome, Firefox vai Microsoft Edge pašreizējā vai iepriekšējā versija.

.NET versija

Nepieciešams .NET 3.5. Dažiem līdzekļiem var būt nepieciešams arī .NET 4.0 vai 4.5 CLR.

Citas prasības

Lai izmantotu interneta funkcionalitāti, ir nepieciešams savienojums ar internetu. Var tikt noteikta maksa.

Lai izmantotu daudzskārienu funkcionalitāti, ir nepieciešama skārienierīce. Bet visi līdzekļi un funkcijas ir pieejamas, arī izmantojot tastatūru, peli vai citas standarta vai piekļuves ievades ierīces. Ņemiet vērā, ka skārienlīdzekļi ir optimizēti lietošanai ierīcēs, kurās ir instalēta operētājsistēma Windows 8, Windows 8.1 vai Windows 10.

Produktu funkcionalitāte un grafika var atšķirties atkarībā no sistēmas konfigurācijas. Dažiem līdzekļiem, iespējams, ir nepieciešama kāda papildu vai jaudīgāka aparatūra vai savienojums ar serveri.