Home Use Program Home Use Program
Project Professional 2016

Project Professional 2016

Project Professional 2016 projelerinizi, kaynaklarınızı ve ekiplerinizi düzenli tutmanıza ve takip etmenize olanak tanır. Projelerinizi kolayca ve verimli bir şekilde planlayın, durumlarını takip edin ve diğerleriyle işbirliği yapın.

Dahil edilenler

Project
  • Birlikte çalışan kişilere başarılı olmak için ihtiyaç duydukları bilgilerin sunulmasına yardımcı olmak üzere araçlar arasında sorunsuz çalışın.
  • Project Professional 2016 proje raporlarının güzelce görselleştirilmesine ve yazdırılmasına olanak tanıyarak ilerleme durumunuzu kolayca ve verimli bir şekilde paylaşmanızı ve üzerinde tartışmanızı sağlar.
  • Project Professional 2016'da yer alan çoklu zaman çizelgesi görünümü projenizle ilgili tüm bilgilere sahip olmanıza yardımcı olur.
  • Geliştirilmiş görsel deneyim sayesinde önemli konulara çabucak odaklanın, yapılması gerekenleri kolayca belirleyin ve işlevlere sorunsuz bir şekilde göz atın.
Project Professional

Projelerinizi izleyin

Microsoft Project Professional 2016 projelerinizi kolayca planlamanızı ve diğerleriyle sanal olarak her yerde çalışmanıza yardım eder. Diğer Microsoft uygulamalarıyla ve bulut hizmetleriyle birlikte sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmış tek proje yönetim sistemiyle düzenli kalın ve projelerinizi yolunda tutun. Project Professional 2016 tek başına kullanılabileceği gibi bir sunucuya da bağlanabilir. Project Professional 2016 bir Proje Sunucu İstemci Erişim Lisansı (CAL) içerir.

Sistem Gereksinimleri

Bilgisayar ve işlemci

1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı, x86 bit veya x64 bit SSE2 yönerge seti özellikli işlemci


Bellek

2 GB RAM


Sabit disk

3,0 GB kullanılabilir disk alanı

Görüntü

1280 x 800 ekran çözünürlüğü

Grafik

DirectX 10 grafik kartı gereken grafik donanım ivmesi.

İşletim sistemi

Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 Service Pack 1, Windows 10 Server, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 veya Windows Server 2008 R2

En iyi deneyimi elde etmek için, her işletim sisteminin en son sürümünü kullanın.

Tarayıcı

Internet Explorer, Safari, Chrome, Firefox veya Microsoft Edge'in geçerli veya bir önceki sürümü.

.NET sürümü

.NET 3.5 gereklidir. Bazı özellikler, .NET 4.0 veya 4.5 CLR'nin de yüklü olmasını gerektirebilir.

Diğer

İnternet işlevselliği bir İnternet bağlantısı gerektirir. Ücret uygulanabilir.

Dokunma özellikli bir cihaz herhangi bir çoklu dokunma işlevselliğini kullanabilir. Ancak bütün özellikler ve işlevsellik, klavye, fare ya da başka standart erişilebilir giriş aygıtı aracılığıyla her zaman ulaşılabilirdir. Dokunma özellikleri Windows 8, Windows 8.1 veya Windows 10 ile kullanım için optimize edilmiştir.

Ürün işlevselliği ve grafikler, sistem yapılandırmanıza bağlı olarak değişebilir. Bazı özellikler, ek veya gelişmiş donanım ya da sunucu bağlantısı gerektirebilir.