Home Use Program Home Use Program
Visio Professional 2016

Visio Professional 2016

Visio Professional 2016 karmaşık bilgileri basitleştiren ve ileten profesyonel, çok yönlü şemalar oluşturup paylaşmayı hiç olmadığı kadar kolaylaştırır.

Dahil edilenler

Visio
  • Visio ile gerçek hayattan görseller içeren gerçek zamanlı verileri göstermek üzere şemalarınızda şekiller kullanabilirsiniz. Canlı simgeler, semboller, renkler ve çubuk grafikler verilerinizin anında anlaşılır kılınmasını sağlar.
  • Getting Started Experience kullanıcıların şemalarını hızlıca oluşturmalarına, düzenlemelerine ve tamamlamalarına yardımcı olmak üzere önceden oluşturulmuş seçkin bir başlangıç şema seti ve içeriğe göre ipuçları ile püf noktaları sunar.
  • Excel tabloları ile tek adımlı bağlantıdan yararlanarak istediğiniz veri grafiklerini yalnızca bir tıklamayla değiştirin.
  • Süreçleri verimli bir şekilde tanımlayın ve geliştirin. Tercih ettiğiniz standart gösterimi kullanarak 20'yi aşkın süreç şablonu ile süreçleri belgeleyin.
Visio Professional

Diyagramları kolayca oluşturun ve paylaşın

Microsoft Visio Professional 2016 bireyler ve takımlar için şemaları kolayca oluşturmayı ve paylaşmayı hiç olmadığı kadar kolay hale getirmiştir. Güncellenen şekiller, şablonlar ve stillerin yanında Visio Standard 2016’nın tüm işlevlerini içerir; birden çok kişinin aynı anda tek bir şema üzerinde çalışabilmesi de dahil olmak üzere ekip işbirliği için gelişmiş destek; ve şemaları verilere bağlayabilme özelliğini içerir.

Sistem Gereksinimleri

Bilgisayar ve işlemci

1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı, x86 bit veya x64 bit SSE2 yönerge seti özellikli işlemci


Bellek

2 GB RAM


Sabit disk

3,0 GB kullanılabilir disk alanı

Görüntü

1280 x 800 ekran çözünürlüğü

Grafik

DirectX 10 grafik kartı gereken grafik donanım ivmesi.

İşletim sistemi

Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 Service Pack 1, Windows 10 Server, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 veya Windows Server 2008 R2

En iyi deneyimi elde etmek için, her işletim sisteminin en son sürümünü kullanın.

Tarayıcı

Internet Explorer, Safari, Chrome, Firefox veya Microsoft Edge'in geçerli veya bir önceki sürümü.

.NET sürümü

.NET 3.5 gereklidir. Bazı özellikler, .NET 4.0 veya 4.5 CLR'nin de yüklü olmasını gerektirebilir.

Diğer

İnternet işlevselliği bir İnternet bağlantısı gerektirir. Ücret uygulanabilir.

Dokunma özellikli bir cihaz herhangi bir çoklu dokunma işlevselliğini kullanabilir. Ancak bütün özellikler ve işlevsellik, klavye, fare ya da başka standart erişilebilir giriş aygıtı aracılığıyla her zaman ulaşılabilirdir. Dokunma özellikleri Windows 8, Windows 8.1 veya Windows 10 ile kullanım için optimize edilmiştir.

Ürün işlevselliği ve grafikler, sistem yapılandırmanıza bağlı olarak değişebilir. Bazı özellikler, ek veya gelişmiş donanım ya da sunucu bağlantısı gerektirebilir.