Home Use Program Home Use Program
Office Home and Business 2016 for Mac

Office Home and Business 2016 for Mac

Завдяки Microsoft Office 2016 for Mac можна працювати максимально ефективно будь-де та будь-коли. Нові сучасні версії Word, Excel, PowerPoint, Outlook і OneNote мають знайомий зовнішній вигляд Office, і їхній дизайн продумано для комп’ютерів Mac.

Що включено

Word
 • За допомогою нових онлайнових шаблонів, меню Design та області Insights можна швидко створювати якісно оформлені документи.
 • Документ, відкритий у програмі Word для комп’ютерів Mac, виглядає як його оригінал, створений на ПК. А під час редагування документів у програмі Word для комп’ютерів Mac не втрачається ні зміст, ні форматування.
 • Працюйте продуктивніше в команді завдяки вбудованим інструментам для спільного доступу, перегляду та створенню документів.

Excel
 • За допомогою нових онлайнових шаблонів, рекомендованих діаграм і Formula Builder можна швидко створювати якісно оформлені документи.
 • Програма Excel подбає про візуалізацію даних за вас: вона пропонує діаграми, що підходять найкраще, і ви зможете попередньо переглянути свої дані в різному оформленні.
 • Перетворюйте числа в електронних таблицях у візуалізовані результати аналізу в будь-який час за допомогою найсучасніших інструментів аналізу та візуалізації.

PowerPoint
 • Створюйте та показуйте захоплюючі презентації за допомогою найсучасніших інструментів для дизайну та презентацій.
 • Новий інтерфейс області завдань значно полегшує складні завдання, як-от форматування зображень, застосування стилів шрифтів і створення анімацій.
 • Presenter View пропонує інструменти для впевненого показу презентацій – на комп’ютері Mac доповідачу відображається поточний слайд, наступний слайд, нотатки й таймер, а аудиторія бачить на великому екрані лише саму презентацію.

Outlook
 • Нова програма Outlook for Mac підтримує примусове отримання електронної пошти, тому ваша папка "Вхідні" завжди буде оновленою. 
 • Подання розмови автоматично впорядковує повідомлення в папці "Вхідні" за темами ланцюжків, тож вам більше не доведеться вручну шукати всі пов’язані повідомлення.
 • Попередній перегляд повідомлень відображає перше речення листа одразу під рядком теми, тому можна швидко вирішити: читати лист зараз або повернутися до нього пізніше.

OneNote
 • Зберігайте власні думки, упорядковуйте їх і діліться ідеями завдяки цифровим блокнотам.  
 • Без зусиль надавайте спільний доступ до ваших блокнотів своїм колегам – це можливість спільно працювати над робочими проектами.
 • Швидко знаходьте потрібний вміст завдяки потужному засобу пошуку, який відстежує ваші позначки, індексує додані нотатки й розпізнає текст у зображеннях і рукописних нотатках.

Вимоги до Системи

Комп’ютер і процесор

Комп’ютер Mac із процесором Intel


Пам’ять

4 ГБ оперативної пам’яті


Місце на диску

6 ГБ вільного простору на жорсткому диску
Файлова система HFS+ (також відома як Mac OS Extended або HFS Plus)


Дисплей

Монітор із роздільною здатністю принаймні 1280x800.

Операційна система

Mac OS X версії 10.10

Щоб отримати найкращі умови, використовуйте найновішу версію будь-якої операційної системи.

Браузер

Поточна або попередня версія Safari, Chrome або Firefox.

Інше

Для інсталяції потрібне підключення до Інтернету, локальної мережі (у випадку інсталяції через мережу) або DVD-диск.

Щоб використовувати функції, що працюють через Інтернет, потрібне підключення до Інтернету (за нього може стягуватися плата).

Для доступу до файлів на сервері SharePoint потрібне підключення до сервера Microsoft Office SharePoint Server 2007 або новішої версії.

Для підтримки платформи Exchange у програмі Outlook потрібне підключення до Microsoft Exchange Server 2010 із пакетом оновлень 2 або новішої версії АБО служби Office 365 для бізнесу.

Для функції співавторства потрібна платформа SharePoint Server 2010 або обліковий запис Microsoft.

Щоб використовувати деякі функції, потрібен обліковий запис Microsoft.