Home Use Program Home Use Program
Project Professional 2016

Project Professional 2016

Використовуйте програму Project Professional 2016, щоб керувати проектами, ресурсами та роботою своєї команди. Легко та ефективно плануйте проекти, відстежуйте стан виконання та співпрацюйте з іншими.

Що включено

Project
  • Використовуйте інструменти, потрібні для спільної роботи з важливою інформацією, без жодних проблем.
  • У програмі Project Professional 2016 можна візуалізувати інформацію та друкувати гарно оформлені звіти про проекти, а також легко й ефективно надавати спільний доступ і обговорювати перебіг виконання проектів.
  • Нове подання багаторівневої часової шкали в Project Professional 2016 триматиме вас у курсі всіх аспектів проектів.
  • Швидко фокусуйтеся на головному, легко виконуйте потрібні дії та переглядайте функції без жодних проблем завдяки розширеним можливостям графічного відтворення даних.
Project Professional

Відстежуйте роботу над вашими проектами

Microsoft Project Professional 2016 спростить планування проектів та співпрацю з іншими користувачами практично з будь-якого місця. Зберігайте організацію та контроль над вашими проектами за допомогою єдиної системи керування проектами, яка призначена для забезпечення бездоганної роботи з іншими застосунками та хмарними службами Microsoft. Project Professional 2016 може використовуватися як окремо, так і з підключенням до сервера. Project Professional 2016 включає ліцензію клієнтського доступу Project Server (CAL).

Вимоги до Системи

Комп’ютер і процесор

32-розрядний (x86) або 64-розрядний (x64) процесор із тактовою частотою 1 гігабайт (ГБ) або більше, що підтримує набір інструкцій SSE2.


Пам’ять

2 ГБ ОЗП


Місце на диску

3 ГБ вільного місця на диску

Дисплей

Роздільна здатність екрана 1280 x 800

Графічна підсистема

Апаратне прискорення обробки зображення із графічною платою DirectX 10.

Операційна система

Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 із пакетом оновлень 1, Windows 10 Server, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 або Windows Server 2008 R2

Щоб отримати найкращі умови, використовуйте найновішу версію будь-якої операційної системи.

Браузер

Поточна або попередня версія браузера Internet Explorer, Safari, Chrome, Firefox або Microsoft Edge.

Версія .Net

Компонент .NET 3.5 потрібен обов’язково. Можливо, для деяких функцій потрібно буде також інсталювати версію .NET 4.0 або 4.5 CLR.

Інше

Щоб використовувати функції, що працюють через Інтернет, потрібне підключення до Інтернету (за нього може стягуватися плата).

Щоб використовувати сенсорні функції, потрібен пристрій із сенсорним екраном. Проте доступ до всіх функції та можливостей також можна отримати за допомогою клавіатури, миші або іншого стандартного чи спеціального пристрою вводу. Сенсорні функції оптимізовані для ОС Windows 8, Windows 8.1 або Windows 10.

Функції продуктів і можливості відтворення графіки залежать від конфігурації системи. Можливо, щоб використовувати деякі функції, знадобиться додаткове або вдосконалене устаткування чи підключення до сервера.