Служби, які надає корпорація Майкрософт і Digital River, підлягають дії Умов використання, зазначених нижче.

Майкрософт – інформація про Умови використання

оновлено: Sept. 13, 2006

Зміст

ПРИЙНЯТТЯ УМОВ.

ОПИС СЛУЖБ.

ОБМЕЖЕННЯ ОСОБИСТОГО ТА НЕКОМЕРЦІЙНОГО ВИКОРИСТАННЯ.

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ І ЗАХИСТ ОСОБИСТИХ ВІДОМОСТЕЙ.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ДОСТУПНЕ НА ЦЬОМУ ВЕБ-САЙТІ.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ДОКУМЕНТИ, ДОСТУПНІ НА ЦЬОМУ ВЕБ-САЙТІ.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ДОКУМЕНТИ ТА СЛУЖБИ, ДОСТУПНІ НА ЦЬОМУ ВЕБ-САЙТІ.

ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС УЧАСНИКА, ПАРОЛЬ І БЕЗПЕКА.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ЩОДО НЕЗАКОННОГО АБО ЗАБОРОНЕНОГО ВИКОРИСТАННЯ.

КОРИСТУВАННЯ СЛУЖБАМИ.

МАТЕРІАЛИ, НАДАНІ КОРПОРАЦІЇ МАЙКРОСОФТ АБО РОЗМІЩЕНІ НА БУДЬ-ЯКОМУ ЇЇ ВЕБ-САЙТІ.

ПОВІДОМЛЕННЯ ТА ПРОЦЕДУРА ПОДАННЯ ПРЕТЕНЗІЙ ЩОДО ПОРУШЕННЯ АВТОРСЬКИХ ПРАВ.

ПОСИЛАННЯ НА ВЕБ-САЙТИ ТРЕТІХ СТОРІН.

ПОЛІТИКА ЩОДО ДОБРОВІЛЬНОГО НАДСИЛАННЯ ІДЕЙ.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО АВТОРСЬКЕ ПРАВО.

ТОРГОВЕЛЬНІ МАРКИ.

ПРИЙНЯТТЯ УМОВ.

Служби, які надає корпорація Майкрософт, підлягають дії Умов використання, зазначених нижче. Корпорація Майкрософт зберігає за собою право будь-коли без повідомлення оновлювати ці Умови використання. Останню версію Умов використання можна переглянути, вибравши посилання «Умови використання» в нижній частині наших веб-сторінок.

Top of page На початок

ОПИС СЛУЖБ.

За допомогою мережі веб-властивостей корпорація Майкрософт надає вам доступ до низки ресурсів, зокрема знарядь розробника, областей завантаження, форумів для спілкування та відомостей про продукти (разом – «Служби»). Служби, зокрема будь-які оновлення, покращені версії, нові функції та/або додавання будь-яких нових веб-властивостей, підлягають дії Умов використання.

Top of page На початок

ОБМЕЖЕННЯ ОСОБИСТОГО ТА НЕКОМЕРЦІЙНОГО ВИКОРИСТАННЯ.

Якщо не зазначено інше, Служби надаються для особистого та некомерційного використання. Ви не маєте права змінювати, копіювати, розповсюджувати, передавати, демонструвати, виконувати, відтворювати, публікувати, ліцензувати, брати за основу або продавати будь-яку інформацію, програмне забезпечення, продукти чи послуги, отримані у зв'язку з використанням Служб.

Top of page На початок

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ І ЗАХИСТ ОСОБИСТИХ ВІДОМОСТЕЙ.

Ознайомтеся з положеннями Декларації про конфіденційність, які стосуються збирання та використання вашої інформації.

Top of page На початок

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ДОСТУПНЕ НА ЦЬОМУ ВЕБ-САЙТІ.

Будь-яке програмне забезпечення, доступне для завантаження зі Служб («Програмне забезпечення»), – це захищена авторським правом праця корпорації Майкрософт і/або її постачальників. Використання Програмного забезпечення регулюється умовами ліцензійної угоди (за наявності), яка супроводжує Програмне забезпечення або включена до нього («Ліцензійна угода»). Користувач не зможе інсталювати будь-яке Програмне забезпечення, яке містить Ліцензійну угоду або постачається разом із нею, не погодившись з умовами Ліцензійної угоди.

Програмне забезпечення доступне для завантаження виключно для використання користувачами згідно з Ліцензійною угодою. Будь-яке відтворення або розповсюдження Програмного забезпечення, яке не відповідає Ліцензійній угоді, прямо заборонене законодавством і може призвести до суворої цивільної та карної відповідальності. Порушники переслідуватимуться за законом у максимально можливому обсязі.

БЕЗ ОБМЕЖЕННЯ ЗАЗНАЧЕНОГО ВИЩЕ ПОЛОЖЕННЯ КОПІЮВАННЯ АБО ВІДТВОРЕННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НА БУДЬ-ЯКИЙ ІНШИЙ СЕРВЕР ЧИ РОЗТАШУВАННЯ ДЛЯ ПОДАЛЬШОГО ВІДТВОРЕННЯ АБО ПЕРЕДАВАННЯ ПРЯМО ЗАБОРОНЕНО ОКРІМ ВИПАДКІВ, КОЛИ ТАКЕ ПОДАЛЬШЕ ВІДТВОРЕННЯ АБО ПЕРЕДАВАННЯ ПРЯМО ДОЗВОЛЕНО В ЛІЦЕНЗІЙНІЙ УГОДІ, ЯКА СУПРОВОДЖУЄ ТАКЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ.

ГАРАНТІЯ (ЗА НАЯВНОСТІ) НА ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАДАЄТЬСЯ ЛИШЕ ЗГІДНО З УМОВАМИ ЛІЦЕНЗІЙНОЇ УГОДИ. ЯКЩО ІНШЕ НЕ ВКАЗАНО В ЛІЦЕНЗІЙНІЙ УГОДІ, КОРПОРАЦІЯ МАЙКРОСОФТ ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ І УМОВ СТОСОВНО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ЗОКРЕМА ВСІХ ПРЯМИХ, НЕПРЯМИХ АБО СТАТУТНИХ ГАРАНТІЙ І УМОВ ПРИДАТНОСТІ ДО ПРОДАЖУ, ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПЕВНОЇ МЕТИ, НАЯВНОСТІ ПРАВА ВЛАСНОСТІ ТА НЕПОРУШЕННЯ ПРАВ НА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНУ ВЛАСНІСТЬ.

ДЛЯ ЗРУЧНОСТІ КОРПОРАЦІЯ МАЙКРОСОФТ МОЖЕ НАДАВАТИ ПРОДУКТИ, ЗАСОБИ ТА УТИЛІТИ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ ТА/АБО ЗАВАНТАЖЕННЯ ЯК ЧАСТИНУ СЛУЖБ АБО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ. КОРПОРАЦІЯ МАЙКРОСОФТ НЕ ГАРАНТУЄ ПРАВИЛЬНОСТІ РЕЗУЛЬТАТІВ ТАКОГО ВИКОРИСТАННЯ ЦИХ ЗАСОБІВ І УТИЛІТ. ПОВАЖАЙТЕ ПРАВА ІНШИХ НА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНУ ВЛАСНІСТЬ ПІД ЧАС ВИКОРИСТАННЯ ЗАСОБІВ І УТИЛІТ, НАДАНИХ ЗІ СЛУЖБАМИ АБО ПРОГРАМНИМИ ПРОДУКТАМИ КОРПОРАЦІЇ МАЙКРОСОФТ.

ЛЕГЕНДА ЩОДО ОБМЕЖЕНИХ ПРАВ. Для будь-якого Програмного забезпечення, завантаженого зі Служб для або від імені Сполучених Штатів Америки, її установ та/або державних органів («Урядова установа США»), надаються Обмежені права. Використання, копіювання або розголошення Урядовою установою США підлягає обмеженням, як визначено в підпункті (c)(1)(ii) статті «Права в технічних даних і комп'ютерному програмному забезпеченні» DFARS 252.227-7013 або в підпунктах (c)(1) і (2) статті «Комерційне комп'ютерне програмне забезпечення – обмежені права» 48 CFR 52.227-19 залежно від випадку. Виробник: Microsoft Corporation, One Microsoft Way, Redmond, WA 98052-6399.

Top of page На початок

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ДОКУМЕНТИ, ДОСТУПНІ НА ЦЬОМУ ВЕБ-САЙТІ.

Дозвіл на використання Документів (наприклад, офіційних документів, прес-релізів, даних у табличному поданні, запитань і відповідей), що містяться у Службах, надається за умови, що (1) наведене нижче попередження про авторське право буде наведено в усіх копіях Документів і вказуватимуться як попередження про авторське право, так і це повідомлення про дозвіл, (2) Документи Служб використовуватимуться винятково для ознайомлення та особистого або некомерційного використання, не копіюватимуться, не розміщуватимуться на будь-якому комп'ютері в мережі й не передаватимуться в засобах масової інформації, а також що (3) у Документи не буде внесено жодних змін. Акредитовані навчальні заклади, наприклад K-12, університети, приватні або громадські та державні коледжі можуть завантажувати та відтворювати Документи для розповсюдження в навчальних аудиторіях. Для розповсюдження поза межами навчальних аудиторій потрібен прямий письмовий дозвіл. Використання з будь-якою іншою метою прямо заборонене законодавством і може призвести до суворої цивільної та карної відповідальності. Порушники переслідуватимуться за законом у максимально можливому обсязі.

Указані вище Документи не включають дизайн і структуру веб-сайту Microsoft.com або будь-якого іншого веб-сайту, який корпорація Майкрософт має у власності, використовує, ліцензує або контролює. Елементи веб-сайтів корпорації Майкрософт захищені законами про оформлення товарів, торговельні марки, недобросовісну конкуренцію та іншими законами, і їх заборонено копіювати або імітувати повністю або частково. Емблеми, графіку, звуки та зображення з веб-сайтів корпорації Майкрософт заборонено копіювати або передавати без прямого дозволу корпорації Майкрософт.

КОРПОРАЦІЯ МАЙКРОСОФТ І/АБО ЇЇ ВІДПОВІДНІ ПОСТАЧАЛЬНИКИ НЕ РОБЛЯТЬ ЖОДНИХ ЗАЯВ ПРО ПРИДАТНІСТЬ ДЛЯ БУДЬ-ЯКОЇ МЕТИ ІНФОРМАЦІЇ, ЩО МІСТИТЬСЯ В ДОКУМЕНТАХ І ВІДПОВІДНИХ ГРАФІЧНИХ ЗОБРАЖЕННЯХ, ОПУБЛІКОВАНИХ У СЛУЖБАХ. УСІ ЦІ ДОКУМЕНТИ ТА ГРАФІЧНІ ЗОБРАЖЕННЯ НАДАЮТЬСЯ «ЯК Є», БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ. КОРПОРАЦІЯ МАЙКРОСОФТ І/АБО ЇЇ ПОСТАЧАЛЬНИКИ ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ ВІД НАДАННЯ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ І УМОВ ЩОДО ЦІЄЇ ІНФОРМАЦІЇ, ВКЛЮЧНО З БУДЬ-ЯКИМИ ПРЯМИМИ, НЕПРЯМИМИ АБО СТАТУТНИМИ ГАРАНТІЯМИ ТА УМОВАМИ ПРИДАТНОСТІ ДО ПРОДАЖУ АБО ДЛЯ ПЕВНОЇ МЕТИ, НАЯВНОСТІ ПРАВА ВЛАСНОСТІ ТА НЕПОРУШЕННЯ ПРАВ НА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНУ ВЛАСНІСТЬ. У ЖОДНОМУ РАЗІ КОРПОРАЦІЯ МАЙКРОСОФТ І/АБО ЇЇ ВІДПОВІДНІ ПОСТАЧАЛЬНИКИ НЕ НЕСУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКІ СПЕЦІАЛЬНО ОБУМОВЛЕНІ, НЕПРЯМІ, СПРИЧИНЕНІ ЗБИТКИ, А ТАКОЖ БУДЬ-ЯКІ ІНШІ ВИДИ ЗБИТКІВ, ЩО ВИНИКЛИ В РЕЗУЛЬТАТІ ВТРАТИ МОЖЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ, ВТРАТИ ДАНИХ АБО ПРИБУТКУ ВНАСЛІДОК ВИКОНАННЯ КОНТРАКТУ, НЕОБЕРЕЖНОСТІ АБО ІНШОГО ДЕЛІКТУ ТА ЯКІ ВИНИКЛИ ВНАСЛІДОК АБО У ЗВ'ЯЗКУ З ВИКОРИСТАННЯМ ІНФОРМАЦІЇ, РОЗМІШЕНОЇ У СЛУЖБАХ.

ДОКУМЕНТИ Й ПОВ'ЯЗАНА З НИМИ ГРАФІКА, ОПУБЛІКОВАНІ У СЛУЖБАХ, МОЖУТЬ МАТИ ТЕХНІЧНІ НЕТОЧНОСТІ АБО ТИПОГРАФСЬКІ ПОМИЛКИ. ДО ІНФОРМАЦІЇ В ЦЬОМУ ДОКУМЕНТІ ПЕРІОДИЧНО ВНОСЯТЬСЯ ЗМІНИ. КОРПОРАЦІЯ МАЙКРОСОФТ І/АБО ЇЇ ВІДПОВІДНІ ПОСТАЧАЛЬНИКИ МОЖУТЬ У БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС ВНОСИТИ ЗМІНИ У ПРОДУКТИ ТА/АБО ПРОГРАМИ, ОПИСАНІ В ЦЬОМУ ДОКУМЕНТІ.

Top of page На початок

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ДОКУМЕНТИ ТА СЛУЖБИ, ДОСТУПНІ НА ЦЬОМУ ВЕБ-САЙТІ.

У ЖОДНОМУ РАЗІ КОРПОРАЦІЯ МАЙКРОСОФТ І/АБО ЇЇ ВІДПОВІДНІ ПОСТАЧАЛЬНИКИ НЕ НЕСУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКІ СПЕЦІАЛЬНО ОБУМОВЛЕНІ, НЕПРЯМІ, СПРИЧИНЕНІ ЗБИТКИ, А ТАКОЖ БУДЬ-ЯКІ ІНШІ ВИДИ ЗБИТКІВ, ЩО ВИНИКЛИ В РЕЗУЛЬТАТІ ВТРАТИ МОЖЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ, ВТРАТИ ДАНИХ АБО ПРИБУТКУ ВНАСЛІДОК ВИКОНАННЯ КОНТРАКТУ, НЕОБЕРЕЖНОСТІ АБО ІНШОГО ДЕЛІКТУ ТА ЯКІ ВИНИКЛИ ВНАСЛІДОК АБО У ЗВ'ЯЗКУ З ВИКОРИСТАННЯМ АБО РОБОТОЮ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ДОКУМЕНТІВ, НАДАННЯМ АБО НЕНАДАННЯМ ДОСТУПУ ДО СЛУЖБ АБО ІНФОРМАЦІЇ, РОЗМІЩЕНОЇ В ЦИХ СЛУЖБАХ.

Top of page На початок

ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС УЧАСНИКА, ПАРОЛЬ І БЕЗПЕКА.

Якщо для використання будь-якої зі Служб необхідно створити обліковий запис, ви повинні пройти процедуру реєстрації, надавши нам поточні, повні й точні відомості, які буде потрібно ввести у відповідну реєстраційну форму. Також потрібно вибрати пароль та ім'я користувача. Ви несете повну відповідальність за дотримання конфіденційності свого пароля й облікового запису. Крім того, ви повністю відповідаєте за всі дії, які виконуються під вашим обліковим записом. Ви погоджуєтеся негайно повідомити корпорацію Майкрософт про будь-який випадок несанкціонованого використання вашого облікового запису або порушення системи безпеки. Корпорація Майкрософт не несе відповідальності за будь-які збитки, яких ви можете зазнати внаслідок використання вашого пароля та облікового запису сторонньою особою, незважаючи на те, чи відбувалося таке використання з вашого відома або без нього. Однак вас можуть притягнути до відповідальності за збитки, понесені корпорацією Майкрософт або іншою стороною внаслідок використання вашого облікового запису й пароля сторонньою особою. Ви не маєте права за жодних обставин використовувати чужий обліковий запис без дозволу його власника.

Top of page На початок

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ЩОДО НЕЗАКОННОГО АБО ЗАБОРОНЕНОГО ВИКОРИСТАННЯ.

Вам дозволяється користуватися Службами за умови, що ви зобов'язуєтеся не використовувати їх для будь-яких незаконних цілей або цілей, заборонених цими умовами, положеннями та повідомленнями. Ви не маєте права використовувати Служби у спосіб, який може пошкодити, вивести з ладу, перевантажити або погіршити роботу будь-якого сервера корпорації Майкрософт або мереж, підключених до нього, а також перешкоджати використанню іншою стороною будь-якої Служби. Забороняється намагатись отримати несанкціонований доступ до будь-яких Служб, інших облікових записів, комп'ютерних систем або мереж, підключених до будь-якого сервера корпорації Майкрософт або будь-якої Служби, за допомогою зламування, викрадення паролів або іншим чином. Забороняється здобувати або намагатися здобути будь-які матеріали чи інформацію будь-якими способами, не наданими для цього спеціально через Служби.

Top of page На початок

КОРИСТУВАННЯ СЛУЖБАМИ.

До Служб можуть належати служби електронної пошти, служби електронних дощок оголошень, області чату, групи новин, форуми, спільноти, особисті веб-сторінки, календарі, фотоальбоми, CAB-файли та/або інші функції обміну повідомленнями чи зв'язку, створені для надання вам змоги спілкуватися з іншими користувачами (окремо – «Служба зв'язку», разом – «Служби зв'язку»). Ви погоджуєтеся використовувати Служби зв'язку виключно для розміщення, надсилання й отримання повідомлень належного змісту і, залежно від випадку, які стосуються певної Служби зв'язку. Для прикладу, що не слугує обмеженням, ви погоджуєтеся, що під час використання Служб зв'язку ви не будете:

· використовувати Служби зв'язку для опитувань, конкурсів, фінансових пірамід, ланцюгових розсилок, поширення небажаної пошти, спаму або будь-яких багаторазових і незапитаних повідомлень (комерційного або іншого характеру);

· обмовляти, ображати, турбувати, переслідувати, погрожувати або іншим чином порушувати законні права (наприклад, права на таємницю особистого життя або права гласності) інших осіб;

· публікувати, розміщувати, передавати, розповсюджувати або поширювати будь-які недоречні, образливі, наклепницькі, непристойні, вульгарні або незаконні теми, імена, матеріали або інформацію;

· передавати або робити доступними іншим чином файли, які містять зображення, фотографії, програмне забезпечення або інші матеріали, захищені законами про захист інтелектуальної власності, зокрема, але не виключно, законами про авторське право й торговельні марки (або про права на таємницю особистого життя чи права гласності), якщо ви не маєте у власності та не контролюєте права на такі матеріали й не отримали необхідний дозвіл на такі дії;

· використовувати будь-які матеріали або інформацію, включно з зображеннями й фотографіями, які надаються через Служби, у будь-який спосіб, що порушує будь-які закони про авторське право, торговельні марки, патенти, комерційні таємниці або інші майнові права будь-якої сторони;

· передавати файли, які містять віруси, троянські програми, хробаки, часові бомби, програми-роботи, пошкоджені файли або будь-яке подібне програмне забезпечення чи програми, що можуть пошкодити майно або порушити роботу комп'ютера іншого користувача;

· рекламувати або пропонувати на продаж чи купувати будь-які товари або послуги в цілях будь-якої комерційної діяльності, крім випадків, коли така Служба зв'язку спеціально дозволяє надсилання таких повідомлень;

· завантажувати будь-який файл, розміщений іншим користувачем Служби зв'язку, який, наскільки вам відомо або повинно бути відомо, не можна законно копіювати, демонструвати, відтворювати та/або розповсюджувати таким чином;

· підробляти або видаляти будь-яку інформацію про захист авторських прав, зокрема повідомлення про авторство, юридичні або інші повідомлення про власність чи надписи з інформацією про походження або джерело програмного забезпечення та інші матеріали, які містяться у файлі, що передається;

· обмежувати або перешкоджати будь-якому іншому користувачеві використовувати Службу зв'язку;

· порушувати будь-які правила поведінки або інші рекомендації, які можуть застосовуватись до будь-якої Служби зв'язку;

· будь-яким чином збирати інформацію про інших користувачів, включно з їхніми адресами електронної пошти;

· порушувати будь-які належні до застосування закони та правила;

· створювати підставні ідентифікаційні дані з метою введення в оману інших;

· використовувати, завантажувати або іншим чином копіювати або надавати (безкоштовно або за плату) фізичній або юридичній особі будь-який каталог користувачів Служб, іншу інформацію про користувачів і користування повністю або частинами.

Корпорація Майкрософт не зобов'язана вести спостереження за Службами зв'язку. Однак корпорація Майкрософт залишає за собою право переглядати матеріали, розміщені у Службах зв'язку, і видаляти будь-які матеріали на свій розсуд. Корпорація Майкрософт залишає за собою право припинити надання вам доступу до будь-яких або всіх Служб зв'язку в будь-який час без повідомлення та з будь-якої причини.

Корпорація Майкрософт залишає за собою право в будь-який час розголошувати будь-яку інформацію, яку вважатиме за доцільне з огляду на будь-які належні до застосування закони, правила, юридичні процеси або вимоги органів державної влади, а також редагувати, відмовлятися розміщувати або видаляти будь-яку інформацію чи матеріали повністю або частково на свій власний розсуд.

Завжди будьте обачливі, коли повідомляєте будь-які особисті відомості про себе чи своїх дітей у Службах зв'язку. Корпорація Майкрософт не контролює й не схвалює вміст, повідомлення або інформацію, яка міститься у Службах зв'язку, і тому корпорація Майкрософт знімає із себе будь-яку відповідальність щодо використання Служб зв'язку та будь-яких дій, що випливають із вашої участі в будь-яких Службах зв'язку. Менеджери таких служб не мають повноважень представників корпорації Майкрософт, а їхні погляди не завжди збігаються з поглядами корпорації Майкрософт.

Матеріали, передані у Служби зв'язку, можуть підлягати обмеженню використання, відтворення та/або розповсюдження. Ви зобов'язані дотримуватися таких обмежень у разі завантаження цих матеріалів.

Top of page На початок

МАТЕРІАЛИ, НАДАНІ КОРПОРАЦІЇ МАЙКРОСОФТ АБО РОЗМІЩЕНІ НА БУДЬ-ЯКОМУ

ВЕБ-САЙТІ КОРПОРАЦІЇ МАЙКРОСОФТ.


Корпорація Майкрософт не претендує на право власності на матеріали, які ви надаєте їй (включно з відгуками та пропозиціями) або розміщуєте, передаєте, вводите чи надсилаєте в будь-яких Службах для перегляду таких матеріалів широким загалом або учасниками будь-якої громадської чи приватної спільноти (окремо та разом ці матеріали називаються «Надіслані дані»). Однак, розмістивши, передавши, ввівши, надавши або надіславши («Розміщення») такі дані, ви цим самим надаєте корпорації Майкрософт, її афілійованим компаніям і необхідним субліцензіатам дозвіл на використання Надісланих даних у зв'язку з веденням їхньої діяльності в Інтернеті (включно з усіма без обмежень Службами корпорації Майкрософт), зокрема, але не виключно, ліцензійні права на: копіювання, розповсюдження, передавання, публічну демонстрацію, відтворення, редагування, переклад і переформатування Надісланих даних; публікування вашого імені у зв'язку з цими Надісланими даними; а також право передавати такі права на умовах субліцензії будь-якому постачальнику Служб.

За використання Надісланих даних указаними в цьому документі способами компенсація не виплачуватиметься. Корпорація Майкрософт не зобов'язана розміщувати або використовувати будь-які Надіслані дані, а також може видалити будь-які Надіслані дані в будь-який час на свій розсуд.

Розміщуючи такі дані, ви заявляєте й гарантуєте, що ви володієте всіма правами на ці дані або іншим чином контролюєте їх, як описано в цих Умовах використання, зокрема, але не виключно, усіма правами, необхідними вам для надання, розміщення, передавання чи введення Надісланих даних.

Окрім гарантії та заяви, викладених вище, Розміщуючи Надіслані дані, які містять зображення, фотографії, рисунки або інші повністю чи частково графічні файли («Зображення»), ви заявляєте й гарантуєте, що (а) ви – власник авторського права на такі Зображення або власник авторського права на такі Зображення надав вам дозвіл на використання таких Зображень чи будь-якого вмісту та/або зображень, які містяться в таких Зображеннях, у спосіб, що відповідає способу та цілі використання, і якщо інше дозволено цими Умовами використання та Службами, (b) ви маєте права, потрібні для надання ліцензій та субліцензій, описаних у цих Умовах використання, і що (c) кожна особа, зображена на таких Зображеннях (за наявності), надала згоду на використання Зображень, як визначено в цих Умовах використання, зокрема, але не виключно, на розповсюдження, публічну демонстрацію та відтворенням таких Зображень. Розміщуючи Зображення, ви надаєте (а) усім учасникам вашої приватної спільноти (для кожного такого Зображення, доступного представникам такої приватної спільноти), і/або (b) необмеженому колу осіб (для кожного такого Зображення, доступного будь-де у Службах, окрім приватної спільноти), дозвіл на використання ваших Зображень у зв'язку з використанням, як дозволено цими Умовами використання, будь-яких Служб (зокрема, але не виключно, на друк і створення подарунків, які містять такі Зображення), і включно з, без обмеження, невиключною всесвітньою безоплатною ліцензію на: копіювання, розповсюдження, передавання, публічну демонстрацію, відтворення, редагування, переклад і переформатування Зображень без указування імені автора на таких Зображеннях; а також право передавати такі права на умовах субліцензії будь-якому постачальнику Служб. Ліцензії, надані в попередніх реченнях для Зображень, припинять дію під час остаточного видалення таких Зображень зі Служб за умови, що таке припинення дії не вплине на будь-які ліцензії, надані у зв'язку з такими Зображеннями до моменту остаточного видалення таких Зображень. За використання Зображень компенсація не виплачуватиметься.

Top of page На початок

ПОВІДОМЛЕННЯ ТА ПРОЦЕДУРА ПОДАННЯ ПРЕТЕНЗІЙ ЩОДО ПОРУШЕННЯ АВТОРСЬКИХ ПРАВ.

Відповідно до статті 17 Кодексу Сполучених Штатів, Розділу 512(с)(2), повідомлення про порушення авторських прав слід направляти Призначеному агенту Постачальника послуг. УСІ ЗАПИТИ, ЯКІ НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ УКАЗАНІЙ ПРОЦЕДУРІ, НЕ РОЗГЛЯДАТИМУТЬСЯ.

Див. розділ «Повідомлення та процедура пред'явлення претензій із приводу порушення авторських прав».

Top of page На початок

ПОСИЛАННЯ НА ВЕБ-САЙТИ ТРЕТІХ СТОРІН.

ПЕРЕЙШОВШИ ЗА ПОСИЛАННЯМИ В ЦІЙ ОБЛАСТІ, ВИ ЗАЛИШИТЕ ВЕБ-САЙТ КОРПОРАЦІЇ МАЙКРОСОФТ. ВЕБ-САЙТИ ЗА ЗАЗНАЧЕНИМИ ПОСИЛАННЯМИ НЕ ПЕРЕБУВАЮТЬ ПІД КОНТРОЛЕМ КОРПОРАЦІЇ МАЙКРОСОФТ, І КОРПОРАЦІЯ МАЙКРОСОФТ НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ЗМІСТ ТАКИХ ВЕБ-САЙТІВ, ЗА ПОСИЛАННЯ, ЩО МІСТЯТЬСЯ НА НИХ, І ЗА ЗМІНИ ТА ОНОВЛЕННЯ ТАКИХ ВЕБ-САЙТІВ. КОРПОРАЦІЯ МАЙКРОСОФТ НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ВЕБ-ТРАНСЛЯЦІЮ ТА ІНШІ ВИДИ ПЕРЕДАВАННЯ ІНФОРМАЦІЇ НА БУДЬ-ЯКИХ ВЕБ-САЙТАХ, ЩО ПЕРЕБУВАЮТЬ ЗА ТАКИМИ ПОСИЛАННЯМИ. КОРПОРАЦІЯ МАЙКРОСОФТ НАДАЄ ЦІ ПОСИЛАННЯ ВИНЯТКОВО ДЛЯ ЗРУЧНОСТІ, І ВКЛЮЧЕННЯ БУДЬ-ЯКОГО ПОСИЛАННЯ НЕ ОЗНАЧАЄ СХВАЛЕННЯ КОРПОРАЦІЄЮ МАЙКРОСОФТ ВІДПОВІДНОГО ВЕБ-САЙТУ.

Top of page На початок

ПОЛІТИКА ЩОДО ДОБРОВІЛЬНОГО НАДСИЛАННЯ ІДЕЙ.

КОРПОРАЦІЯ МАЙКРОСОФТ І ЇЇ ПРАЦІВНИКИ НЕ ПРИЙМАЮТЬ І НЕ РОЗГЛЯДАЮТЬ НЕЗАПИТАНІ ІДЕЇ, ВКЛЮЧНО З ІДЕЯМИ НОВИХ РЕКЛАМНИХ КАМПАНІЙ, АКЦІЙ, ПРОДУКТІВ АБО ТЕХНОЛОГІЙ, ПРОЦЕСІВ, МАТЕРІАЛІВ, МАРКЕТИНГОВИХ ПЛАНІВ АБО НАЗВ ПРОДУКТІВ. ПРОСИМО НЕ НАДСИЛАТИ ЖОДНИХ ОРИГІНАЛЬНИХ ВИТВОРІВ МИСТЕЦТВА, ЗРАЗКІВ, ДЕМОНСТРАЦІЙНИХ ВЕРСІЙ ТА ІНШИХ РОБІТ. ЄДИНА МЕТА ЦІЄЇ ПОЛІТИКИ – ПОПЕРЕДЖЕННЯ МОЖЛИВИХ НЕПОРОЗУМІНЬ ЧИ СУПЕРЕЧОК, ЯКІ МОЖУТЬ ВИНИКНУТИ В РАЗІ, ЯКЩО ПРОДУКТИ ЧИ МАРКЕТИНГОВІ СТРАТЕГІЇ КОРПОРАЦІЇ МАЙКРОСОФТ МОЖУТЬ ЗДАТИСЯ ПОДІБНИМИ ДО ІДЕЙ, НАДІСЛАНИХ КОРПОРАЦІЇ МАЙКРОСОФТ. ТОМУ ПРОСИМО НЕ НАДСИЛАТИ КОРПОРАЦІЇ МАЙКРОСОФТ АБО БУДЬ-ЯКОМУ ЇЇ ПРАЦІВНИКОВІ ІДЕЇ ЗА ВЛАСНИМ БАЖАННЯМ. ЯКЩО ПОПРИ НАШЕ ПРОХАННЯ ВИ ВСЕ Ж НАДІШЛЕТЕ НАМ СВОЇ ІДЕЇ АБО МАТЕРІАЛИ, СЛІД РОЗУМІТИ, ЩО КОРПОРАЦІЯ МАЙКРОСОФТ НЕ ГАРАНТУЄ, ЩО З ВАШИМИ ІДЕЯМИ ТА МАТЕРІАЛАМИ БУДУТЬ ПОВОДИТИСЬ ЯК ІЗ КОНФІДЕНЦІЙНИМИ МАТЕРІАЛАМИ АБО ТАКИМИ, НА ЯКІ РОЗПОВСЮДЖУЮТЬСЯ АВТОРСЬКІ ПРАВА.

Top of page На початок

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО АВТОРСЬКЕ ПРАВО.

© Корпорація Майкрософт (Microsoft Corporation), 2006

Top of page На початок

ТОРГОВЕЛЬНІ МАРКИ.

Відомості про торговельні марки можна знайти на веб-сторінці http://www.microsoft.com/library/toolbar/3.0/trademarks/en-us.mspx.

Усі права, не надані явно цією угодою, захищено.

Надсилайте свої запитання відповідній контактній особі, указаній нижче.

· Веб-властивості корпорації Майкрософт, контактна особа homepage@microsoft.com

· Веб-властивості MSN, контактна особа webmaster@msn.com

· Hotmail, контактна особа support@hotmail.com; з питань щодо спаму чи конфіденційності – контактна особа abUSE@hotmail.com або hotmailprivacy@hotmail.com

· З питань щодо піратства надсилайте повідомлення за адресою piracy@microsoft.com або телефонуйте за номером 1-800-R-U-LEGIT.

Top of page На початок